O Nas

Jesteśmy specjalistami kardiologii dziecięcej zatrudnionymi w Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Krakowie z wieloletnim doświadczeniem pracy w Klinice Kardiologii Dziecięcej oraz Poradni Kardiologicznej. Zajmujemy się diagnostyką kardiologiczną, leczeniem oraz kwalifikacją do leczenia kardiochirurgicznego dzieci od wieku noworodkowego do dorosłości (18. rok życia). Konsultujemy kardiologicznie dzieci w innych krakowskich i małopolskich szpitalach.

W naszym gabinecie zapewniamy Państwu kompleksową diagnostykę kardiologiczną dzieci obejmującą badanie kliniczne, badanie elektrokardiograficzne (EKG), jedno- lub kilkudniowe badanie EKG holtera oraz diagnostykę echokardiograficzną. We współpracy z miejscowym Centrum Medycznym Apriori umożliwiamy również wykonanie badania wysiłkowego EKG.

Staramy się zapewnić Państwa dziecku przyjazną atmosferę. Dla uzyskania najlepszego komfortu badania oraz współpracy dziecka prosimy o zapoznanie się przed planowaną wizytą z informacjami umieszczonymi w zakładce „Przed wizytą”.

Powrót do strony głównej

kardiolog dziecięcy krakow